Jsi začínající fotograf?

09.09.2023

Protože už jsem dostal několikrát otázku jestli dělám i fotografické workshopy, tak bych vám na to chtěl odpovědět asi takhle. 

Byl jsem na několika workshopech a nic kloudného jsem se na žádném nenaučil. :-) 

ISO, clonu a čas co vám na těchto workshopech řeknou ať správně používáte atd.. tak snad umí nastavit už každý začínající fotograf a nebo se podívá na nějaké video na youtube a má toto vysvětlení zdarma a nemusí platit nehorázné částky za to aby to pochopil.

Já bych chtěl fotografický workshop pojmout trošku jinak. 

Vím že pro hodně fotografů je veliký problém jen sehnat modelku na focení.

Nepovažuju se za žádného profíka ale něco mám nafoceno :-D 

Tak bych pro každého individuálně připravil fotografický workshop, který bude určený zejména začínajícím fotografům, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti a získat praktické zkušenosti v oblasti fotografie.

Na tomto workshopu se postarám o vše potřebné pro úspěšný fotoshoot. Mám k dispozici talentované modelky, které vám poslouží jako skvělý subjekt pro vaše snímky ( od portrétu, glamour po akt ). Navíc vybereme inspirativní lokaci ( ateliér, exteriér),  která přispěje k vytvoření zajímavých a esteticky působivých fotografií.

Během takového workshopu se můžeme věnovat i celému procesu fotografování od začátku do konce.  Pobavíme se o základech kompozice, osvětlení a práci s modelem. Naučíme se pracovat s fotoaparátem a objektivy, abyste mohli dosáhnout co nejlepších výsledků.

Tento workshop je skvělou příležitostí pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit s uměním fotografie, získají ne jen fotky s krásnou modelkou ale praktické dovednosti a znalosti. Těším se na setkání s vámi a na společné objevování světa fotografie!