Blog

Zajímavým tvářím, netradičním nápadům a nevšedním realizacím nabízím TFP focení především v okolí Žatce. Formu spolupráce, kde ani jedna ze stran nemá nárok na honorář a fotky tak slouží především k rozšíření portfolia fotografa, modela či modelky, vizážistky atd..

Fotografie z umělé inteligence neboli "AI art" je relativně nový fenomén, který využívá algoritmy strojového učení a neuronové sítě k vytváření uměleckých děl. Tyto algoritmy se učí rozpoznávat vzory a tvary v datech, jako jsou obrázky a fotografie, a poté používají tuto znalost k vytváření nových obrazů.

Rok 2023

07.01.2023

Vítám vás a děkuji že jste navštívili moje stránky.

Ve spolupráci s ateliérem @photograffi.teplice bych vám chtěl letos nabídnout vánoční fotky z tohoto ateliéru, který se nachází v Novosedlicích u Teplic ( Míru 139 ).

Vyhlídková věž na vrchu Rubín se nachází nedaleko města Podbořany v okrese Louny, v Ústeckém kraji. Jedná se o jednu z nejvyšších věží v oblasti, která nabízí krásný výhled na okolní krajinu. Věž je vysoká přibližně 27 metrů a je postavena na vrcholu kopce Rubín, který dosahuje výšky 622 metrů nad mořem.

Vodní nádrž Račetice, je nádherné místo nejen pro focení portrétů. Pokud si toto místo ještě nenavštívil tak doporučuji. Foceno Nikonem D750 objektiv Sigma 50mm art